ahmet maranki depresyon kürü Google

AHMET MARANKİ DEPRESYON İÇİN SARI KANTARON ÇAYI KÜRÜ

Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan stres ve sonrasında yaşanan depresyon için Prof. Dr. Ahmet Maranki şifalı bitkiler önerdi. Stresin bugünkü bitkisel ilacı sarı kantaron ve kimyondur dedi.

Depresyona Sarı Kantaron çayı nasıl yapılır:

500 gram suya, 5 gram kurutulmuş sarı kantaron bitkisini 10 dakika demlemeye bırakıp, günde 1-2 bardak tüketirlerse beyinlerinin rahatladığını hissedeceklerdir.

Ahmet Maranki’nin depresyon için önerileri var.Sıkıntılı şarkılar dinlemeyin. Noktalarla tedavilere, taşlara ve renklere odaklanın. Moraliniz bozuksa mor, lacivert ve mavi renklerini tercih edin. Reyhan kokusu moralinizi düzeltir. Renklerin, taşların hepsinin enerji boyutları var. Siz yüzüğünüzü bilmezseniz yanlış taşı takarsınız çocuğunuz olmaz diyor.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/vhosts/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-includes/post-template.php:51) in /var/www/vhosts/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 491

Benzer yazılar

One Comment

  1. DixactiomoVat diyor ki:

    cok tesekkurler ilginc

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>