ahmet maranki kalp için şifalı bitkiler Google

PROF DR AHMET MARANKİ’DEN  KALP DAMAR SAĞLIĞINI KORUMAK İÇİN BİTKİSEL ÖNERİLER

Kozmik bilim uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki, Kalp damar hastalıklarını önleme ve bazı kalp damar hastalıklarını iyileştirmek  için alıç çayını ve taze havuç suyunu tavsiye etti.

ALIÇ ÇAYI  VE HAVUÇ SUYU KÜRÜ

Kırmızı alıç, yaprakları, çiçekleri ve meyvesiyle birlikte çay gibi demlendirilip 20 gün boyunca içilir. Her gün öğün aralarında, taze havuç suyu sıkılır ve içerisine, 1 tatlı kaşığı zeytin yağı konularak içilir.

3 Comments

  1. Süleyman Bayarcan dedi ki:

    saygıdeğer hocam annem 74 yaşında nefesinin daralmasından dolayı dahiliye polikliniğine götürdüm.Dahiliye kardiyolojiye sevk etti kardiyolojide ultrason dan sonra kapl çıkış damarında kireçlenme olduğunu ilaçla tedavi olamayacağını anjiyonun yeterli olmayacağını ameliyat olması gerektiğini söyledi.Sayın hocam budurum için anneme çözüm oluşturabilecek bir kür tavsiye edermisiniz.Teşekkürlerimi sunarım saygılarımla çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  2. admin dedi ki:

    Merhaba Süleyman Bey okuduğunuz yazı bilgi amaçlı olarak yayınlanmıştır. Doktor Ahmet Maranki’ye ulaşmak için http://www.maranki.com adresine yazmalısınız. Sağlıklı günler dilerim..

  3. Paola dedi ki:

    http://www.sifalibitkilerinfaydalari.com bu konu hakkında bilmek isteyen herkes içinmükemmel bir blog olacaktır . (Ben gerçekten istediğiniz olmaz ki ) seninle tartışacak onun pratikte zor bir şey biliyorum . Kesinlikle bir konu thats yıl için hakkında yazılmış yepyeni bir spin ayarlamak . Fantastik şeyler , sadece mükemmel ! ve Yeni Yılınız Kutlu Olsun !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir