ahmet maranki kelliğe çözüm Google

AHMET MARANKİ SAÇ DÖKÜLMESİ VE KELLİK KÜRÜ

Prof. Dr. Ahmet Maranki saç dökülmesi ve kellik için şifalı bitki yağları ile hazırlanan bitkisel bir kür önerdi. Bu kür ile hem saç dökülmesi duracak hemde yeni saçlar çıkacaktır dedi. Bitki kürünün sabır ile uygun ölçülerde kullanılmasını önerdi.

Malzemeler:

* 5 Gram sarımsak yağı

* 5 Gram ısırgan yağı

 * 5 Gram çam yağı

* 5 Gram biberiye yağı

*  5 Gram badem yağı

 * 5 Gram zeytinyağı

Hazırlama ve uygulama:

Tüm yağları bir şişe içinde karıştırdıktan sonra elde edilen bu yağ karışımını; 1. hafta: her gece, 2. hafta: 2 gecede 1, 3. hafta: 3 gecede 1, saçların diplerine sürdükten sonra saç diplerinize friksiyon yapın. Üçüncü haftadan sonra 3 gecede bir uygulamaya devam edebilirsiniz.

Durulama şekli:

Saçlarınızı zeytinyağlı bir sabunla yıkayın. ardından saçlarınızı aşağıdaki şekilde durulayın. Şampuan kullanmayın. 2-3 litre suyun içine bir bardak üzüm sirkesi koyun, bu su ile saçlarınızı durulayın. 45 gün Bu uygulamayı yapın. 20 gün içinde saç dökülmeniz duracak, 45 günde yeni saçlarınızın çıkmaya başladığını göreceksiniz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>