Skip to main content

ahmet maranki kozmik beden temizliği nasıl yapılır

AHMET MARANKİ KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR FAYDALARI NELERDİR

Kozmik beden temizliği nedir, nasıl yapılır faydaları nelerdir açıklayan Prof. dr. Ahmet Maranki, kozmik beden temizliğinin tüm dünyada bilim adamları tarafından ispatlanıp faydaları açıklandığını söylüyor. Kozmik beden temizliği ile sağlıklı bir şekilde 10 yaş gençleşmek ve hastalıklardan kurtulmak mümkün diyor.

Kozmik beden temizliği hangi hastalıklara iyi gelir:
Kozmik beden temizliği, günümüzde yaygın olarak görülen kanser, hepatit B.hepatit C, mide reflü, ülser, kalın bağırsak rahatsızlıklarında, hemoroit, safra kesesi taş ve kumlarında çok etkilidir.

Uygulayacağınız bu kürle bağırsaklarınızı, sindirim sisteminizi arındırarak rahatlatacaksınız.

Kozmik beden temizliği ne zaman, yılda kaç kez yapılır:Kozmik beden temizliği yılda 2 kez yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda dolunay olduğunda ayın çekim gücünden istifade ederek, vücudumuzdaki suları da çekeceğini düşünerek bu uygulama yapılır.

Vücudumuzdaki kalın bağırsaklar, safra kesesi, karaciğer, akciğerler, pankreas ve dalak gibi organlarımızı temizleyerek hücrelerimizi 10 yaş gençleştirebiliriz…

Kozmik beden temizliği hangi günlerde yapılır:Eylül, ekim kasım aylarında her ayın dolunay olduğu zaman ;gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu günde bitiyor.

Kozmik benden temizliği kürü ve diyeti nasıl yapılır:
Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar bunun yanında mevsimine göre ıspanak, maydanoz, çiğ olarak katı meyve sıkacağı ile suları sıkılarak her sabah kahvaltı yerine 2 bardak vücut sıcaklığında içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı koyularak yudum yudum içilecek. Ayrıca dikkat etmemiz gereken, bu sebzelerin içindeki vitaminler yağda çözündükleri için zeytinyağı mutlaka konulmalıdır, aksi halde vitaminlerden yararlanmak mümkün değildir.

Öğlen:
mevsiminde olan sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak yenilecek suları da içilecek.

Akşam: salata , ve sebze çorbası tüketilecek başka bir şey yenilmeyecektir…

Son gece akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağını yudum yudum içilecek ve burundan nefes almaya özen gösterilecek ki yağ vücutta gezinsin ve bedeni temizlesin. Sabah kalkınca da lavman yapılacak.

Kozmik beden temizliği kürü yapılırken yenmemesi gereken yiyecekler:

Ekmek , hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir ,konsantre gıdalar,şeker yenmeyecek siyah çay içilmeyecek…

Not:
Mutlaka 7 gün boyunca lavman yaparak bedeni temizliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir