balgam söktürücü keçiboynuzu kürü

keciboynuzu kuru

Ahmet Maranki Balgam Söktürücü Keçiboynuzu Kürü Tarifi:

Prof. Dr. Ahmet Maranki balgam atmakta zorlananlar için şifalı bir bitki olan keçiboynuzu ile hazırlanan bir bitki kürü açıkladı. Keçiboynuzu kürü düzenli kullanıldığında balgam söktğrücü olarak çok faydalı olur.

Keçiboynuzu Kürü Hazırlanışı:

Orta büyüklükte 6-7 adet keçiboynuzunu soğuk su ile yıkadıktan sonra küçük küçük parçalara ayırarak kaynamakta olan yarım litre suya atın ve kısık ateşte 7-8 dakika kaynatın. Soğuduktan sonra süzerek suyunu cam bir şişeye koyun. Buzdolabında 3 gün muhafaza edebilirsiniz. Her 3 günde bir taze olarak hazırlayın.

Kullanımı :

Her gün sabah kahvaltısında ve akşam yemeğinden önce 1 çay bardağı için. 20 gün ara vermeden kullanın. 20 gün tamamlandıktan sonra aynı şekilde 15 gün daha uygulayın. 15 günlük kürü uygularken bir çay bardağı keçiboynuzu kürünün içine bal karıştırın ve için. Sabah kahvaltısında ayrıca bal tüketmeyin.
kaynak: maranki.com sorularınız için info@maranki.com


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop.class.php:370) in /home/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 491

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir