Skip to main content

ender saraç tere tohumu kürü

ender saraç tere tohumu kürü

Tere tohumunun zayıflatan özelliğinden bahisle zayıflamaya yardımcı bir kür olarak bizlere tavsiye eden Dr. Ender Saraç, tere tohumu kürünün nasıl ve ne şekilde kullanılması gerektiği hakkında bilgiler verdi. Dr. Ender Saraç tere tohumu kürü ile zayıflanabileceğini belirti ve zayıflamak isteyenler için aşağıdaki kürü verdi. Bu tere tohumu kürü sayesinde hem fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız hem de sağlığınıza sağlık katacaksınız.

Tere tohumunun en belirgin özelliklerinden biri metabolizmayı uyarmasıdır. Tere tohumları genel olarak susam çekirdeklerine benzemekte fakat koyu parlak ve kırmızı bir renge sahiptir. Troid hastalığı olanlara tavsiye edilmez fakat troidi yavaş çalışan kişiler uzman yardımıyla kullanabilir. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için tere tohumları tek başına yeterli değildir, ama diyetinizi destekleyici bir ürün olarak kullanırsanız diyetinizden daha fazla performans alabilirsiniz.

Tere tohumu ile zayıflama

Tere tohumu nasıl kullanılır : Tere tohumu acı ve buruk bir tada sahip olduğu için, öğütülüp balla karıştırınız daha sonra üzerine bir bardak ılık su içiniz. Tadı acı ve buruk olduğu için 2 kahve kaşığı falan balın içine döküp karıştırınız daha sonra üzerine bir bardak ılık su içiniz böylece terenin emilimi kolaylaşacaktır. Tere ülkemizde rahat temin edilebilecek bir bitkidir, tohumu kadar yapraklarının da yararı vardır bunlardan en önemlisi metabolizmayı canlandırıcı etkisidir. Acı ve buruk tadından dolayı ülser veya mide sorunu olanları rahatsız edebilir.

kadınlarda cinsel gücü artıran yiyecekler ve bitkiler

Kadınlarda Cinsel Gücü Artıran Yiyecekler ve Bitkiler:

Doktor Ender Saraç kadınlarda cinsel isteksizlik için çok faydalı olacak şifalı bitkiler ve yiyecekleri açıkladı. Kadınlarda cinsel gücü artıran bitkiler ve yiyecekler nelerdir açıklayan Ender Saraç ayrıca kadınlardaki cinsel gücü artıran bitki çayı önerdi. Kadınlarda cinsel gücü çoğaltan bitkiler şu şekilde sıraladı:

Adaçayı, Civan Perçemi, Anason, Ay çekirdeği, Süt, Nohut, Safran, Soya Fasulyesi, Keten Tohumu ve lifli gıdalar kadınlarda cinsel isteği artırır.

Soya fasulyesi: Doğal fitoöstrojen (kadınlık hormonu) içerir. İnsan vücudunda salgılanan östrojene benzeyen bu madde kadının ihtiyacı olan hormonu doğal yolla almasını sağlar.

Keten tohumu: Doğal östrojen içerir. Kadınlarda göğüs büyütme özelliği ile birlikte menopoz dönemini rahat geçirmelerini sağlar. Sabahları kahvaltı ile yla veya müsli ile 1 çorba kaşığı alınabilir.

Ender Saraç’tan Kadınlarda Cinsel İsteği Artırıcı Çay Tarifi:

Malzemeler:

* Bir tutam civanperçemi,
* yarım tatlı kaşığı anason,
* 1 bardak kaynar su.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Bir tutam civanperçemi ve yarım tatlı kaşığı anasonu, 1 bardak kaynar suyun içinde 3-4 dakika demleyin ve süzün. Gece yatmadan önce 2 fincan için.
Bu çay kadınlarda cinsel isteği artırdığı gibi aynı zamanda menopoz şikayetlerine ve vajinal kuruluğa karşı da faydalıdır.

kanser hastalığına iyi gelen bitkiler

Kanser Hastalarına Bitkisel Çözüm Önerileri:

Doktor Ender Saraç, kanser hastalarına çok faydalı olacak önerilerde bulunuyor. Kanser hastalarının beslenmelerine dikkat etmeleri gerektiğini vurgulayan Saraç, kanser hastalarına şu önerilerde bulunuyor.

* Yeşil çay günde 4 fincan içilmelidir,
* Omega 3 balık hapı hergün alınacak,
* Kırmızı Reşin mantarı tablet olarak alınacak,
* Qenzim hapı,
* Karanfil çayı,
* Zerdeçal.

iştah kesen bitki kürü

Ender Saraç’tan İştah Kesen Bitki Çayı Tarifi

Doktor Ender saraç diyet yaparken iştahına engel olamayanlara şifalı bitkiler ile hazırlanan bitki çayı öneriyor. İştahı kapatan bu bitki çayı ile yeme isteğiniz olmaz ve daha kolay zayıflarsınız diyor. İştah kesen bitkiler ile hazırlanan bitki çayı hızlı kilo vermenize yardımcı oluyor.

Malzemeler:

* Yarım yeşil elmanın kabuğu,
* 1 çay kaşığı nane,
* iri bir tutam ıhlamur,
* yarım tatlı kaşığı mate yaprağı,
* 1 çay kaşığı biberiye,
* 1 çay kaşığı funda yaprağı.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Tüm bitkiler kaynar suda 4-5 dakika demlenip süzülür. Ara öğünlerde günde 3 fincan tatlandırmadan içilir.

yağları eriten bitki çayı

Ender Saraç’tan Vücut Yağlarını Eriten Bitki Çayı Tarifi:

Doktor Ender Saraç tarafından açıklanan vücut yağlarını eriten zayıflama çayı ile istenmeyen yağlardan kurtulabilirsiniz. Zayıflama için etkili bir bitki çayı üstelik doğal şifalı bitkiler ile yapılan bitkisel bir çay tarifidir.

Malzemeler:

* 2 avokado yaprağı,
* bir tutam mısır püskülü,
* bir tutam kiraz sapı,
* yarım tatlı kaşığı rezene tohumu,
* 2-3 yaprak sinameki,
* 4-5 adet saplarıyla birlikte maydanoz.

Hazırlanışı ve Kullanımı :

Malzemeler bir bardak suya konularak 2-3 dakika kaynatılır. Çay demlendikten sonra süzülerek içine ince bir dilim limon konur.Şekersiz olarak sabah ve akşam günde iki kez içilir. Ancak bitkisel çay ne çok aç, ne de çok tok içilmelidir. Dr.Ender SARAÇ

ender saraç stres ve gerginlik çayı tarifi

Ender Saraç Strese İyi Gelen Bitki Çayı Tarifi:

Doktor Ender Saraç stresli günler yaşıyorsanız bu bitki çayını tavsiye ederim diyor. Strese çok iyi gelen ve rahatlama sağlayan şifalı bitki çayını denemenizi tavsiye ediyor.

Malzemeler:

* 3 yaprak melisa,
* 1 iri tutam sarı kantaron,
* yarım tatlı kaşığı rezene,
* 1 tutam papatya,
* iri bir tutam ıhlamur,
* 2 adet avokado yaprağı.

Hazırlanışı ve kullanımı:

Tüm bitkiler verilen ölçülerde 1 bardak kaynar suya atılır ve 4-5 dakika kadar demlenir ve süzülür. Tatlandırılmadan öğün aralarında içilir. Aç karnına içilmesini tavsiye etmiyorum.

ender saraç cinsel güç artırıcı bitki çayı

Doktor Ender Saraç’ tan Cinsel Gücü Artıran Bitki Çayı Tarifi:

Dotor Ender Saraç cinsel gücünün az olduğunu düşünenler ve çare arayanlar için şifalı bitkiler ile hazırlanan bir bitki çayı öneriyor. Özellikle de zayıflamaya çalışan ve diyet yapan kişilerde cinsel performasnlarında azalma yaşanabilir diyen Saraç, bu bitki çayı cinsel gücünü artıracaktır diyor.

Malzemeler:

* 1 çay kaşığı dolusu mate yaprağı,
* 1 çay kaşığı ginseng,
* yarım tatlı kaşığı yeşil çay,
* yarım tatlı kaşığı toz zencefil,
* 2 adet avokado yaprağı.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Bir bardak kaynar suda tüm bitkiler 4-5 dakika kadar demlenir. Süzülür ve tatlandırmadan günde 2 yada 3 kez içilir.

ender saraç bağışıklığı güçlendiren bitki çayı

Ender Saraç’tan Bağışıklığı Güçlendiren Bitki Çayı Tarifi:

Doktor Ender Saraç bağışıklığınız zayıf olursa daha kolay hastalıklara yakalanırsınız bu nedenle bağışıklığın güçlü olması önemlidir diyor. Bağışıklığımızı güçlendirmek için tamamen doğal bir formül öneriyor.

Şifalı bitkiler ile hazırlanan bitki çayı ile bağışıklığı güçlendirmek mümkündür diyor. Özellikle grip salgını gibi hastalıklara yakalanmamak için kullanılabilecek bitki çayı tarifimiz:

Malzemeler:

* 1 çay kaşığı ekinezya,
* 1 tutam kuşburnu,
* 1 tutam hibiskus,
* yarım tatlı kaşığı yeşil çay,
* 1 çay kaşığı kekik,
* 1 tane karanfil.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Tüm bitkiler 1 bardak kaybar su içerisinde 3-5 dakika kadar demlenip süzülür. Öğün aralarında günde 3 kez tatlandırmadan içilir.

ender saraç gaz giderici

Doktor Ender Saraç’tan Hazımsızlık ve Gaz Giderici Bitki Çayı Tarifi:

Zaman zaman herkesin yaşadığı bir sorun olan hazımsızlık ve gaz şikayeti için Ender Saraç şifalı bitkiler ile hazırlanan bir bitki çayı tarifi veriyor. Bu bitki çayı ile gaz sorunu sona erer diyen Saraç gaz giderici bitki çayının yapılışını ve kullanımını şu şekilde açıklıyor.

Malzemeler:

* Yarım tatlı kaşığı anason,
* yarım tatlı kaşığı rezene tohumu,
* 1 çay kaşığı kekik,
* 1 adet avokado yaprağı,
* 2 adet parmak ucu kadar zencefil,
* yarım tatlı kaşığı yeşil çay.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Tüm bu karışım kaynar suda 4-5 dakika kadar demlenir ve süzüldükten sonra içine şeker veya tatlandırıcı konmadan, 1 ince dilim limon konularak günde iki veya üç fincan içilir.