Skip to main content

Erkan Topuz Kimdir

Erkan Topuz Kimdir İletişim Adresi

Kanser ve pekçok hastalık konusunda sağlık önerileri ve bitkisel tedavi yöntemleri açıklayan Prof Dr. Erkan Topuz kimdir? Eğitimi nedir? Erkan Topuz’a nasıl ulaşabiliriz? Bu soruların cevabını merak ediyorsak yazımızı okuyalım.

1946 yılında İstanbul Yeşilköy’de doğdu. Pertevniyal Lisesi’ni 1964 yılında bitirdi. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi. 1970 yılında Tıp Fakültesi’ne, 1975 yılında İç Hastalıkları İhtisasını tamamladı. 1976 yılında askerliğini yaptı. 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Onkoloji Biriminde çalışmaya başladı.

1979-1980 yıllarında Avusturya’da immünoloji ve onkoloji dalında Viyana Kanser Enstitüsü’nde çalıştı. 1982’de Üniversite Doçenti oldu. 1984’te Erlangen Üniversitesi’nde, 1985’te Londra Royal Marsden Hastanesi’nde, 1986’da
 
Nürnberg Şehir Hastanesi’nde misafir öğreyim üyesi olarak çalıştı. 1988 yılında profesör oldu. 1997 yılında John Hopkins Üniversitesi’nde misafir öğretim üyesi olarak çalıştı. Bugüne kadar Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı Başkanlığı, Anabilim Dalı Başkanlığı, Yönetim Kurulu Üyelikleri ve İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Müdürlüğü yapmaktadır.
85’i dış ülkelerde olmak üzere 190 yayını mevcuttur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. 6 kitabın editörlüğünü yaparak bu kitapların bazı bölümlerini yazmıştır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Halen İstanbul ÜniversitesiOnkoloji Enstitüsü Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Prof.Dr. Erkan TOPUZ Telefon Numarası

0212 414 24 34

Prof.Dr. Erkan TOPUZ e-Posta Adresi     : etopuz@istanbul.edu.tr

Adres : İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Çapa – 34093 İstanbul

11 thoughts to “Erkan Topuz Kimdir”

 1. Sayın doktor TOPUZ
  İki ay önce hastamız felç geçirdi sağ ayağı, kolu ve dilinde felç görüldü, aradan 20 gün geçtiktien sonra hastaneden çıktı. Sonra hastamıza fizik tedavisi önerdiler fakat hastamız fizik tedavisine uygun değil, çünkü başı dönüp duruyor. 1 Hafta evde fenalaşıp başında şiddetli bir ağrı dolayısıyla hastaneye kaldırdık hemen sonra doktorlarımız beyinde su birikintisi var dediler sora ameliyatla aldılar o su birikintisini. Sonra Biyopsi yaptılar kafanın arka kısmında soğancık kemiğinin alt kısmında beyinciğin içinde 7 yerinde 0,2 , 0,5 cm arasında tümör oldugunu söylediler. Tümörün ismi GLIOBLASTOME ve burda yani Fransada ameliyat yapmıyolarlar bu tip tümörle siz ameliyat edermisiniz ? Ederseniz nasıl ulaşabiliriz Türkiye’ye gelmemizi önerirmisiniz ?

 2. Merhaba Ebru Hanım bu site yalnız bilgi verme amaçlıdır. Doktor Erkan Topuz’a ulaşabileceğiniz aders ve telefono size mail olarak gönderdim umarım faydalı olur. Acil şifalar dilerim…

 3. merhaba; bizlerin erkan hocaya mutlaka ulaşmamız gerekiyor lütfen bu konuda bize yardımcı olabilirmisiniz telefonu veya adresi çok teşekkür ederim…

 4. Merhaba Özlem Hanım Erkan Topuz telefon numarası 0212 414 24 34 adresi:
  İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Çapa – 34093 İstanbul sağlıklı günler..

 5. ben 11 ay önce meme kanserinden ameliyat oldum sol göğsüm tamamen alındı koltuk altımdan 18 tane lenf alındı kemoterapi ve radyoterapi gördüm göğsümün ağrısı bir türlü geçmedi koltuk altımın yan tarafı şiş sol yanıma henüz yatamıyorum 1 ay önce ultrason çektirdiğimde ameliyat olan bölgede ödem oluştuğunu söylediler göğüsüm çok geriliyor ve ağrıyor ödemin dağılması için ne yapabilirim doktorum doğum izninde olduğu için ultrasonumu ona gösteremedim lütfen yardımcı olur musunuz

 6. Merhaba Özlem Hanım çok geçmiş olsun. Erkan Topuz’a yazıda verdiğim iletişim adreslerinden ulaşırsanız yardımcı olunacaktır. Acil şifalar dilerim.

 7. Benim oğlum kemik kanseri, kemoterapi aldığı halde ilerliyor. radyoterapi veremiyorlarmış, çünkü tümör omurga kemiklerde ve akciğere yakın olduğu için. Acaba bitkilerle tedavi şansı var mı? Akciğere de metastaz yaptı. Çok acilen yardıma ihtiyacımız var. Ne olur cevap yazın bana. Çünkü omuriliğe baskı yapmaya başladı başlayacak.

 8. Merhaba Beyhan çok geçmiş olsun. Erkan Topuz’a ulaşmak için etopuz@istanbul.edu.tr adresine mail göndermelisiniz. Benim sitem yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Yazdıklarınızı doktor beye ulaşmaz. Acil şifalar dilerim..

 9. merhaba ben onur dr.erkan topuz’un nakkaştepede muanehanesinin acık adresini alabilirmiyim teşekkürler.

 10. Hocam kız kardeşimde beyin tümörü var siz buna bir şey yapabilirsiniz.bir kez ameliyat oldu.suan 2. Kez ameliyat olman lazım dediler

 11. Merhaba Yusuf Bey çok geçmiş olsun sorunuzu doktorumuza sorarsanız en doğru cevabı alırsınız. etopuz@istanbul.edu.tr adresinden Doktor Erkan Topuz’a ulaşabilirsiniz. Hayırlı şifalar dilerim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir