et benlerine çözüm çörekotu yağı Google

Ahmet Maranki Et Benlerine Bitkisel Tedavi Çörekotu Yağı Kürü

Et benleri doğuştan yada sonradan oluşan ufak yuvarlak şeklinde bazen renkleri koyu olabilen bir ben çeşididir. Özellikle et benleri ile oynamak ve koparmak çok tehlikelidir. Uzmanlar bu benlerin hiç dokunulmaması, koparılmaması gerektiğini söylüyorlar. Et benlerini koparmak cilt kanserine hatta ölüme neden olabilir.

Et benleri için halk arasında söylenen bir yöntem vardır. Et benini iple bağlayıp dşmesini beklemek. Uzmanlar bunun çok tehlikeli bir yöntem olduğunu ve kesinlikle önerilmediğini vurguluyorlar. Prof. Dr. Ahmet Maranki et benlerine bitkisel çözüm olarak çörekotu yağı öneriyor. Çörekotu yağı düzenli olarak her gün 3 hafta boyunca uygulandığında faydalı olacağını söylüyor.

Et Benlerine Çörekotu Yağı Kürü:

Çörekotu yağı kürünün tek malzemesi çörekotu yağıdır. Çörekotu yağını hergün bir çay kaşığı kadar et benlerinin üzerine yedirerek sürüyorsunuz. Ayrıca 1 çay kaşığı çörekotu yağınıda içmeniz gerekiyor. Bunu ister sulandırarak için isterseniz bir kesme şekere döküp yiyebilirsiniz. Çörekotu yağının et benleri için kullanımı bu kadar kolay. Yalnız düzenli olarak hergün uygulamanız ve 21 gün hiç bırakmadan yapmanız gerekiyor. Et benlerinizden rahatsızsanız bu kürü denemenizi öneririz. Sağlıklı günler dileriz. sifalibitkilerinfaydalari.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir