Skip to main content

hüseyin ermiş unutkanlık kürü

Unutkanlığa Günnük Sakızı Çözüm Oluyor

Doktor Hüseyin Ermiş, Unutkanlık sorunu için günnük sakızı kürü öneriyor. Unutkanlık problemi yaşıyorum, ne yapmalıyım diyorsanız işte size doğal bitkisel bir unutkanlık tedavisi. Düzenli ve doğru şekilde uygulandığında unutkanlığa son veren, hafızayı güçlendiren bir bitkisel takviyedir.

Unutkanlık İçin Günnük Sakızı Kürü:

Malzemeler :

* Günnük sakızı,
* Akırıkarha,
* Sızma zeytinyağı,
* Harnup pekmezi.


Hazırlanışı ve Uygulanışı
:

Tüm malzemeleri eşit ölçülerde karıştırıp, macun haline getirin. Günde 2 yemek kaşığı yemeklerle birlikte tüketin. Yada ileri derecede olmayan unutkanlık için; 1/2 çay kaşığı, günnük sakızını, günde 1 defa, bir miktar su ile yutun

hüseyin ermiş yumurta geliştirici macun

Bebek Sahibi Olamayan Aileler İçin Kısırlık Kürleri:

Aktar Hüseyin Ermiş çocuğu olmayanlar için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler ve macun tarifleri verdi. Özellikle hamile kalamayan kadınlar için verdiği macun tarifleri gebe kalmak için mucize kürlerdir dedi. İşte Aktar Hüseyin Ermiş’in hamile kalma kürleri:

Hamile kalmak için yumurtalık geliştirici macun tarifi:

Malzemeler:

* 1 çay bardağı çörekotu,
* 1 çay bardağı defne tohumu,
* yarım çay bardağı arı poleni,
* yarım çay bardağı hünnap,
* 600 gram çiçek balı.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Çörekotu, defne tohumu, arı poleni ve hünnap rondoda çekilip toz haline getirilir. Derin bri cam kap içerisinde balda katılarak iyice karıştırılıp macun kıvamına getirilir. Her gün aç karnına 1 çorba kaşığı yenir. Allah’ın izniyle macun bitiminde hamilelik gerçekleşir diyen Ermiş, eğer gebe kalamadıysanız aynı macunu bir kez daha yapınız dedi.

Rahim çocuk tutmazsa kullanılacak macun tarifi:

Eğer hamile kalıyor ama rahim çocuk tutmayıp düşük yapıyorsanız bu macunu kullanmalısınız diyen Hüseyin Ermiş, şifalı bitkiler doğru ve uygun şekilde kullanılırsa Allah’ın izniyle hamileliğiniz bebek ile sonuçlanır dedi.

Malzemeler:

* 2 su bardağı çam fıstığı,
* 1 çay bardağı zencefil,
* 1 çay bardağı arı poleni,
* 50 cc zeytinyağı,
* 600 gram çiçek balı.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Tüm şifalı bitkiler istenilen ölçülerde cam bir kap içerisinde tahta kaşık ile karıştırılarak macun hazırlanır. Her sabah aç karna 1 çorba kaşığı yenir.

Miyom nedeni ile hamile kalamayanlar için macun tarifi:

Aktar Hüseyin Ermiş, eğer rahimde miyom problemi nedeni ile hamile kalamıyorsanız vereceğim tarifi uygularsanız hem miyom sorunundan kurtulur hemde hamile kalırsınız dedi.

Malzemeler:

* 1 su bardağı peygamber çiçeği,
* yarım su bardağı zencefil,
* yarım su bardağı acı kayısı çekirdeği,
* yarım su bardağı ısırgan tohumu,
* 500 gram çiçek balı.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Tüm malzemeler rondoda çekilerek iyice inceltilir. Sonra cam bir kap içerisinde bal ilave edilerek tahta kaşık ile karıştırılır. Hergün aç karnına 1 kaşık yenir.

hüseyin ermiş menapoz çayı

HÜSEYİN ERMİŞ MENAPOZ ÇAYI İLE HAMİLE KALMA

Aktar Hüseyin Ermiş menapoza giren bayanların çocuğu olması için menapoz iptal çayı tarifi verdi. Menapoza girdim artık benim çocuğum olmaz demeyin. Hüseyin Ermiş genç yaşta menapoza giren kadınların çocuğu olabilir dedi. Eğer genç yaşta menapoza girdiyseniz ve hamile kalmak istiyorsanız, menapoz iptal çayı ile yeniden adet görmeye başlarsınız. Daha sonrasında yumurtalık geliştirici macunu kullanarak hamile kalabilirsiniz dedi. (Yumurtalık geliştirici kürü daha önce yayınlamıştım aynı kategori içerisinde mevcuttur)

Menapoz İptal Çayı Tarifi:

Malzemeler:

* 1 su bardağı çivenperçemi,
* 2 su bardağı aslanpençesi,
* 1.5 su bardağı ısırgan otu,
* 1 su bardağı şahtare( 40 kilit otu),
* 1 su bardağı at kuyruğu.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Tüm şifalı bitkiler önerilen ölçülerde bir kap içersinde karıştırılır. Hergün aç karnına 1 bardak kaynar suyun içerisine bu bitki karışımından 1 tatlı kaşığı atıp 1 dakika kaynatıp altını kapatıp 15- 20 dakika dinlendirip içilir. Adet olana kadar her sabah içilir. Adetin 3. günü kesilir. Bir sonraki adet başladığında bir kez daha kullanılır. Sonra çocuk olması için yumurtalık geliştirci macun kullanılır.

hüseyin ermiş saç dökülmesi kürü

HÜSEYİN ERMİŞ SAÇ DÖKÜLMESİ BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRÜ

Saç dökülmesi önemli bir güzellik sorunu. Uzun süre saçları dökülenlerde saçlarda açılma ve kellik başlar. Bu nedenle saç dökülmesinin önlemini almak gerekir. Aktar Hüseyin Ermiş şifalı bitkiler ile saç bakımı konusunda kürler önerdi. Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için saç diplerini harakete geçirerek saç dökülmesini önleyecek ve saç bakımı sağlayacak macun ve çay tarifi verdi. Saç dökülmesine iyi gelen bitkiler, saç dökülmesine ne iyi gelir, saç dökülmesine bitkisel çözüm, saç dökülmesine doğal yöntemler arayanlar için işte Hüseyin Ermiş saç dökülmesi kürleri:

Saç Dökülmesi Macunu:

Malzemeler:

* Arı poleni,
* vanilya,
* keten tohumu yağı,
* arı sütü,
* çörek otu yağı,
* havuç yağı,
* bal.

Hazırlanışı ve kullanımı:

Tüm malzemeler eşit ölçülerde karıştırılıp hergün aç karnına 1 tatlı kaşığı yenecek. Aktar Hüseyin Ermiş, saç dökülmesi sona erer ve saçlarınız daha güçlü, daha parlak ve canlı bir görünüm kazanır dedi.

Saç Yıkama Çayı Tarifi:

Malzemeler:

* 3 su bardağı dağ kekiği,
* 1 su bardağı karabaşotu,
* 1 çay bardağı şahtare( 40 kilit otu).

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Dağ kekiği, karabaşotu ve şahtare söylenen ölçülerde 1 litre suda kaynatılıp ılıtılır ve saçın son durulama suyunda saça dökülüp 5 dakika bekletilip durulanır. Bu saç yıkama çayı ile saçlar besleniyor, saç dökülmesi duruyor ve saçlar daha parlak ve canlı bir görünüm alıyor.

hüseyin ermiş sistit kürü

HÜSEYİN ERMİŞ SİSTİT BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRÜ

Aktar Hüseyin Ermiş idrar yollarında sorun yaşayanlar ve sistit hastalığı olanlar için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitki kürü açıkladı. Bu bitki kürü düzenli uygulandığında Allah’ın izniyle sistit problemi tamamen ortadan kalkacak kesin olarak iyileşecektir dedi.

Sistit Bitkisel Tedavi Kürü:

Malzemeler:

* Maydanoz sapı,
* papatya,
* adaçayı,
* çörekotu yağı.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Maydanoz sapı sabahları adaçayı ile demlenip içilecek. akşamları yine maydanoz sapı papatya ile demlenip içilecek. Çörekotu yağı sabah akşam 1′er çay kaşığı yenecek. Demleme işlemini 1 bardak kaynar suyun içine bitkiler eklenip 5 dakika kadar bekletip süzülüp içilir.

hüseyin ermiş kimdir

AKTAR HÜSEYİN ERMİŞ KİMDİR İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aktar Hüseyin Ermiş daha çok Serdem Coşkun’un programında gördüğümüz ve şifalı bitki kürleri hakkında bilgiler veren bir aktar. Yıllardır bitkilerle iç içe yaşamış olan Hüseyin Ermiş islami yönü ile de dikkatleri çekiyor. “Allah” sözünü dilinden eksik etmeyen Hüseyin Ermiş her sözünde şifanın Allahtan geleceğini vurguluyor. Şifalı bitkiler konusunda engin bilgilere sahip olduğu her bitkinin özelliğini ve kullanımı açıklamasından belli oluyor. Aktar Hüseyin Ermiş nerelidir, eğitimi nedir, hayatı ve yaşantısı konusunda ayrıntılı bilgiler bulunmuyor. Özel hayatı konusunda bilgimiz olmayan aktarın bitkiler konusundaki bilgilerinden faydalanmak gerekiyor galiba. Hüseyin ermiş’in hayatı konusunda bilgimiz olmasa da iletişim bilgilerine ulaşabiliyoruz.

Hüseyin Ermiş İletişim Bilgileri:

Hüseyin Ermiş Adresi:

Adres : Kefçedede mah. Halk cad. No: 56 ÜSKUDAR/İSTANBUL

Hüseyin Ermiş Telefon Numarası:

Telefon : 0216 391 93 94
Telefon : 0216 391 30 36

hüseyin ermiş boy uzatma macunu

AKTAR HÜSEYİN ERMİŞ BOY UZATICI MACUN TARİFİ

Aktar Hüseyin Ermiş boy uzatma kürü açıkladı. Şifalı bitkiler ile sağlıklı ve doğal boy uzatmak mümkündür dedi. Boy uzatma bitkisel tedavi , bitkisel çözüm için boy uzatcı macun tarifi:

Malzemeler:

* 2 tatlı kaşığı ısırgan tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kereviz tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kırmızı ginseng,
* 1 tatlı kağışı uduhindi,
* 1 tatlı kaşığı karahalile,
* 1 tatlı kaşığı çörekotu,
* 1 ceviz büyüklüğünde demirhindi,
* 500 gr. Bal.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Bütün şifalı bitkiler toz haline getirilmiş olarak cam bir kase içine koyulur. Sadece demir hindi hurmaya benzer yapısı dolayısıyla toz haline getirilemediğinden ceviz büyüklüğünde katılır. Tüm malzeme iyice karıştırıldıktan sonra yarım k g bal eklenip macun kıvamına getirilir. Eğer boyu uzaması istenen kişinin kilo fazlası varsa tok karnına, kilo eksikliği varsa aç karnına günde 2 defa 1′ er tatlı kaşığı yenmelidir. Bu karışım ergenlik dönemi içinde olanlara, 18 yaşının altındaki kişilere daha faydalı olur. Boy uzaması 22 yaşına kadar devam eder. 18 yaş üstündekilere de faydası olur. Bu macun ,boy uzatması yanında ,kanı,kan hücreleri kemik yoğunluğunu, kalsiyumu ve magnezyumu artırır.

hüseyin ermiş kireçlenme kürü

HÜSEYİN ERMİŞ AĞRILI KİREÇLENME İÇİN BİTKİSEL TEDAVİ
Ağrılı Kireçlenme kürü:
Aktar Hüseyin Ermiş ağrılı kireçlenme rahatsızlığı için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel bir kür önerdi.

Kullanılacak şifalı bitkiler:
* söğüt kabuğu,
* biberiye,
* sinameki,
* ıhlamur,
* ısırgan otu.

Yapılışı:
Sinameki ve biberiye diğerlerinin yarısı kadar olmak şartı ile diğer bitkiler aynı ölçüde olacak şekilde 1 litre suda kaynatılıp çay olarak içilir. Hüseyin Ermiş birde kireçlenme olan bölgelere masaj yapmak için bitkisel masaj yağı önerdi. Menekşe, papatya, çörekotu yağları eşit ölçüde karıştırılıp ağrılı bölgeler ovulur dedi.

azospermi bitkisel tedavisi varmı

AKTAR HÜSEYİN ERMİŞ AZOSPERMİ İÇİN KISIRLIK MACUNU TARİFİ

Aktar Hüseyin Ermiş, çocuk sahibi olmak isteyip de, sperm azlığı nedeni ile çocuğu olmayanlar için, çok etkilki ve etkisi kanıtlanmış olan sperm artırıcı, bitkisel macunun tarifini verdi. ;
Malzemeler :

(tüm malzeler, çekilerek, toz haline getirilmiş olmalı)
* 700 gr bal
* 2 tatlı kaşığı toz haline getirilmiş harnup (keçiboynuzu),
* 2 tatlı kaşığı akırıkarha,
* 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu,
* 1 tatlı kaşığı toz zencefil,
* 1 tatlı kaşığı soğan tohumu,
* 1,5 tatlı kaşığı sahlep,
* 1 tatlı kaşığı kebabe (kebabiye),
* 1 tatlı kaşığı tere tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kimyon,
* 1 tatlı kaşığı günlük sakızı,
* 1 tatlı kaşığı karanfil,
* 1 tatlı kaşığı havuç tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kereviz tohumu,
* 1 tatlı kaşığı tarçın,
* 1 tatlı kaşığı kırmızı ginseng,
* 1 tatlı kaşığı hardal tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kişniş,
* 1 tatlı kaşığı siyah turp tohumu,
* 1 tatlı kaşığı çakşır kökü,
* 50 gr arısütü,

Hazırlanışı ve Kullanımı :
Bütün malzemeleri, cam bir kap içerisinde, tahta bir kaşık ile, loş bir yerde hazırlayın. (Arısütü, güneş veya ışık gördüğü zaman, özelliği bozulduğu için, loş yerde hazırlanması gerekmektedir. ) Karışımı, güneş görmeyen, serin bir dolapta kavanozda saklayın. Akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı, sabah kalktığınızda da 1 veya 2 tatlı kaşığı tüketin. en az 2-3 ay kullanılmalıdır. (Hüseyin Ermiş Aktar,Aktar Hüseyin Ermiş,,Bebek Sahibi Olmak İstiyorum,Bebek Sahibi Olmak İçin,Bebek Sahibi Olma,Sperm Azlığı,Sperm Azlığı Tedavisi,Sperm Artırıcı,Sperm Artırıcı Yiyecekler,Sperm Artırıcı Bitkiler,Sperm Artırıcı Şifalı Bitkiler,Sperm Attırıcı Bitkiler,Sperm Artırma,Sperm Çoğaltma,Sperm Çoğaltıcı bitkiler)
BÖĞÜRTLEN SUYU ;
Bu macunla birlikte, böğürtlen kökü suyunu da içmeniz gerekir. böğürtlen köü suyunun hazırlanı ise;
400 gr böğürtlen kökü 6 lt suda 30-40 dak. kaynatın. Süzdükten sonra, cam bir kaba koyup, buz dolabına yerleştirin. Sabah akşam aç karnına, birer çay bardağı için.