Skip to main content

hüseyin ermiş boy uzatma macunu

AKTAR HÜSEYİN ERMİŞ BOY UZATICI MACUN TARİFİ

Aktar Hüseyin Ermiş boy uzatma kürü açıkladı. Şifalı bitkiler ile sağlıklı ve doğal boy uzatmak mümkündür dedi. Boy uzatma bitkisel tedavi , bitkisel çözüm için boy uzatcı macun tarifi:

Malzemeler:

* 2 tatlı kaşığı ısırgan tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kereviz tohumu,
* 1 tatlı kaşığı kırmızı ginseng,
* 1 tatlı kağışı uduhindi,
* 1 tatlı kaşığı karahalile,
* 1 tatlı kaşığı çörekotu,
* 1 ceviz büyüklüğünde demirhindi,
* 500 gr. Bal.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Bütün şifalı bitkiler toz haline getirilmiş olarak cam bir kase içine koyulur. Sadece demir hindi hurmaya benzer yapısı dolayısıyla toz haline getirilemediğinden ceviz büyüklüğünde katılır. Tüm malzeme iyice karıştırıldıktan sonra yarım k g bal eklenip macun kıvamına getirilir. Eğer boyu uzaması istenen kişinin kilo fazlası varsa tok karnına, kilo eksikliği varsa aç karnına günde 2 defa 1′ er tatlı kaşığı yenmelidir. Bu karışım ergenlik dönemi içinde olanlara, 18 yaşının altındaki kişilere daha faydalı olur. Boy uzaması 22 yaşına kadar devam eder. 18 yaş üstündekilere de faydası olur. Bu macun ,boy uzatması yanında ,kanı,kan hücreleri kemik yoğunluğunu, kalsiyumu ve magnezyumu artırır.

10 thoughts to “hüseyin ermiş boy uzatma macunu”

  1. ya ben 14 yaşındayım boyum 1.45 :S doktora gittim film çekti kemik yaşımın 16 olduğunu ve bir daha uzamayacağını söyledi ancak ankarada tanıdık bir uzman doktorla konuştuk oda öyle şey olur mu 18 yaşına kadar uzar dedi . Tereddütteyim bu çay işe yarar mı sizce ?

  2. Merhaba Ece kemik yaşının bulunduğun yaştan fazla çıkması bence kemik gelişiminin çok iyi olduğunu gösteriyor. Ve daha da gelişmeyecek ve uzama olmayacak anlamına gelmiyor. Gittiğiniz doktorun yaklaşımını ve niçin öyle söylediğini bilemiyorum. Ancak bir başka doktorun da 18 yaşına kadar uzar dediğini yazmışsın. Şöyle düşünelim bir bilgiyi herkes yorumuna göre farklı açıklayabiliyor. Benim yorumumsa şu ki daha çok boyun uzayacaktır endişelenme. Eğer yinede uygulamak istersen elbette faydalı olacaktır. Sağlıklı günler dilerim..

  3. Kemik plakaların kapanmadığı sürece bir sorun yok bir erkeğin gelişimi 18 kızın ki 17 yaşına kadardır bu tartışılabilir bir durum değildir bilimsel bir gerçektir.(çevresel unsurlardan ötürü daha önce boyunun uzaması durmuş bir insanın da gelişimi bedensel olarak belirttiğim yaşlara kadar devam eder) Yani bu yaşlara kadar ha zorlayarak ha kendiliğinden gelişirsin. Başka bir şekilde bunun dışında elinde bir veri olmadan uzayamayacaksın diyenlere aldırış etme. Bir kız olduğunu varsayıyorum isminden kemik yaşında “gerçekten” 16 yaşında ise ki bu biraz zorlama ihtimal sende zorlayarak rahat 4-5 santim uzayabilirsin moralini bozma yukarıda ki tedaviyi uygulayın tadı garip gelebilir ama işe yarar ayrıcada çok faydalı.

  4. merhaba.. ben 16 yaşındayım ve boyum sanırım 1.57 filan acaba ben bu karışımı kullandığım sürece gerçekten boyumda bir artış olur mu ???

  5. Merhaba Emre elbette daha çok uzarsın. erkekler 22 yaşına kadar uzayabilirler. Sağlıklı günler..

  6. gerçekten işe yarıyomu acaba bu karışımı yaklasık ne kadar kullanmak gerekiyo nezaman sonra etki etmeye başlar ?

  7. nolur banada yardim edin 18 yasindayim boyum 1/60 delirmek üzereyim kendimi öldüresim var uzarmigim nolur cevap verin

  8. yaşım 16 boyum 1,73 kola gibi icecekler uzamayı engellermi ve mekik uzamayi engeller mi uzamak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir