ibrahim saraçoğlu alerji bitkisel tedavisi kürü Google

İBRAHİM SARAÇOĞLU ALERJİ İÇİN BİTKİSEL TEDAVİ KÜRÜ

Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu alerjisi olanlar için vücudu alerjiye karşı güçlendirerek alerji sorunundan kurtulmaya yardım üzüm çekirdeği kürü önerdi. Bazı insanlarda hayatı olumsuz etkileyen alerji nasıl geçer, ne iyi gelir, ne yapılır diyenler için Doktor Saraçoğlu’nun bitki kürünü açıklayalım.

Alerjiye karşı direnç kazanmak için bitkisel çözüm:
Alerjiye karşı vücuda direnç kazandırmak için, zaman zaman, 4-5 gün boyunca, günde 2 defa olmak üzere, havanda taze olarak ezilmiş 20-25 adet siyah kuru üzüm çekirdeği bekletilmeden yenir.

Not: Bu kürde kullanılacak olan çekirdeki siyah kuru üzüm en fazla 1 yıllık olmalı ve çekirdekleri muhakkak iri taneli olmalıdır.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/vhosts/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-includes/post-template.php:296) in /var/www/vhosts/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 491

Benzer yazılar

Popüler Aramalar

  • kaşıntıya ne iyi gelir maranki
  • ibrahim saracoglu kasinti
  • ibrahim saracoğlu alerji
  • ibrahim saraçoğlu kaşıntı tedavisi
  • ibrahim saraçoğlu alerjik kaşıntı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>