ibrahim saraçoğlu bronşit için yulaf samanı kürü

İBRAHİM SARAÇOĞLU BRONŞİT BİTKİSEL TEDAVİSİ YULAF SAMANI KÜRÜ

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bronşit hastaları için yulaf samanı kürü öneriyor. Bronşit, solunum yolu hastalıklarından biridir. Bronşit, solunum yolları mukozasının ve akciğerdeki solunum yollarının küçük bir kısmının akut iltihabıdır. Vakaların % 90 sebebi virüslerdir. Bronşit ve bronşite bağlı nefes darlığı gibi rahatsızlıklar için, bitkisel çözüm arayanlara Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Yulaf Samanı Kürünü tavsiye ediyor.

Bronşit İçin Yulaf Samanı Kürü :

* 1 tutam yulaf samanı,
* 1 litre kireçsiz su.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Kaynamakta olan 1 litre suyun içine, bir tutam yulaf samanı atılır. Ağzı kapalı olarak, hafif ateşte 5 dakika kaynatılır. Soğuduktan sonra süzülür ve suyu içilir. Bu kür, 3 hafta boyunca, haftada 2 çay bardağı içilir. 3 haftadan sonra şikayetin seyrine göre yine devam edilir. Her içim için, yulaf samanı kürü taze olarak hazırlanır. Kesinlikle 10 saatten fazla beklemiş yulaf samanı suyunu, haricen veya dahilen kullanmayınız. Bu kür için özellikle, yulaf samanı olacak. Buğday ve arpa samanı kesinlikle olmaz.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop.class.php:370) in /home/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 491

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir