ibrahim saraçoğlu romatizmaya çınar yaprağı kürü Google

İBRAHİM SARAÇOĞLU ROMATİZMA VE KİREÇLENMEYE BİTKİSEL ÇÖZÜM ÇINAR YAPRAĞI KÜRÜ

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu 15 mayıs pazar günü Habertürk ekranlarında yayınlanan Burası Haftasonu programında Oylum Talu’nun konuğu oldu. Romatizma hastaları için bir müjde verdi. Çınar yaprağı romatizma hastaları için adeta mucizedir dedi. Çınar yaprağı kürünü bulduğumda üç gün boyunca uyumadım diyen Saraçoğlu, romatizma hastalığından dolayı bacakları bükülmeyen, oturamayan, merdiven çıkamayan ve ağrı çeken insanlar için oldukça faydalı, romatizmaya bitkisel çözüm ve tedavidir dedi. Çınar yaprağı kürü romatizma hastalarına çare oluyor ve romatizmal sıkıntıları yok ediyor. Çınar yaprağı kürü kireçlenme için de çok yararlıdır. İbrahim Saraçoğlu romatizma ve kireçlenme hastaları bu kürü mutlaka uygulasın ve faydalarını görsün diyor.

Romatizmaya çınar yaprağı kürü:

Malzemeler:

1 su bardağı kireçsiz su,
1.5 su bardağı çınar yaprağı.

Hazırlanışı ve Uyuglanışı:
1 su bardağı kireçsiz suyun içine 1.5 yemek kaşığı kurutularak ufalanmış olgun çınar yaprağı koyarak 1 dakika kaynattıktan sonra ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra süzün . Sabah kahvaltısı ile öğle yemeği arasında aç karnına 1 bardak, Öğle yemeği ile akşam yemeği arasında aç karnına 1 bardak için. Bu uygulamayı 15 gün yaptıktan sonra 3 gün ara verin. Tekrar 15 gün daha uygulayın. Her seferinde taze olarak hazırlanmalıdır.Kaynatma süresi 1 dakikadan fazla olmamalıdır ve aç karnına içilmelidir.

One Comment

  1. şahin kaya dedi ki:

    Arkadaşlar ben çınar yaprağını kullandım faydasınıda gördüm inanın faydasına sizde inanamıyacaksınız ilk beş gün dizlerde ağrı yapıyor sonra dizinin iç kısmı kaşınmaya başlıyor bunu hissediyorsunuz sanki vücutta bir yara oluşur ve yara kabuk bağlar gibi
    sizede tavsiye ederim öyleki dizimdeki kireçlemeden dolayı oturarak namaz bile kılamıyordum şimdi çok şükür oturarak namaz kılıyorum yanlız bir çok çınar ağacı çeşidi var doktorun bahsettiği derin yapraklı oda her yerde malesef yetişmiyor arkadaşlar ben bunun ticaretinede başladım 1 ay kullanımlık çınar ağacı yaprağı satıyorum isteyen olursa 20 ytl karşığında gönderirim kargo size ait iletişim adresim metin1745@hotmail.com isteyen olursa gönderirim .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir