Skip to main content

ibrahim saraçoğlu siğil tedavisi

İbrahim Saraçoğlu Siğil İçin Bitkisel Çözüm Kürü:

Siğil özellikle çocukluk ve gençlik döneminde ortaya çıkan sivilceye benzer kahverengi bir oluşumdur. Koparılması tehlikelidir. Mutlaka doktora gitmek gerekir.

Fakat alternatif tıp ve tamamlayıcı bitkisel öneriler de etkili olmaktadır. Prof Dr İbrahim Saraçoğlu siğil için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitki kürü açıklıyor.

İbrahim Saraçoğlu Siğiller İçin Söğüt Yaprağı Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu siğiller için taze söğüt yaprağı kürü öneriyor.
Siğillere karşı akarsu kenarında yetişen söğüt ağacının taze yaprağını önermekteyim. Bir adet taze söğüt yaprağı, iki parmak ucu arasında iyice kırıp ezildikten sonra, siğilin üzerine on dakika hafif bastırılarak etki ettirilir.

Bu uygulama en az 21 gün süreyle uygulanmalıdır. Hatta siğil geçmedi ise bir hafta ara verilip tekrar devam edilebilir. Siğil tedavisi için çok etkili bir bitkisel tedavi yöntemidir. Bu kür ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için: www.saracoglu.at adresine başvurabilirsiniz.

2 thoughts to “ibrahim saraçoğlu siğil tedavisi”

  1. Sayın hocam benim kızımın yüzünde sigiller var bunlar gittikceartıyor mercimek şeklinde kırmızı gibi sigiller dr. lar sigil dediler fakat tedavi edemediler krem verdiler sürekli ama faydası olmadı dua lar bile okuttuk geçmiyor geçmiyor hocam sizin önerebileceginiz herhangi bir şey varmı lutfen yardımcı olurmusunuz. Şimdiden teşekkür ederim…

  2. Trabzonda Bakırcılar çarşınında Evkurun yanında bu işin %100 damla ile çözen var. Üstelik para almıyor… Hayır için yapıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir