Son yıllarda şifalı bitkilerin faydaları konusunda büyük gelişmeler vardır. Tıbbi tedaviye yardımcı tamamlayıcı yada alternatif tıp olarak tanımlanan bitkisel tedavi yöntemlerini sık sık duyuyoruz. Bitkiler konusunda uzman doktorlar hangi bitki hangi hastalık için nasıl kullanılır açıklıyorlar. Bitkilerin hazırlanışı ve kullanımını anlatan reçetelere kür deniyor. Aynen ilaçların kullanımını anlatan prospektüs gibi bize bitkinin nasıl kullanılacağını yan etkilerini ve etkilerini anlatan kürler var. Bitkisel tedavi kürlerini doğru kişilerden öğrenmek ve en doğru şekliyle uygulamak çok sağlıklı sonuçlar yaratıyor. Şifalı bitkiler konusunda eğitim alan doktorlara fitoterapist deniliyor. Bu doktorlar bitki konusunda donanımlı her türlü bilgiyi verebilen kişilerdir. Bir de bitki uzmanlığı olan kişilere herbalist doktor deniliyor. bitkisel tedavi kürlerini Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Ömer Coşkun, Erkan Topuz, Ender saraç gibi uzman doktorların açıkladığı bitkisel kürler uzman doktorlar tarafından açıklanan sağlıklı bitki kürleridir. Bitki kürlerinin en iyi şekilde faydalı olması için şifalı bitkilerin de güvenilir bir aktardan alınması önemlidir. Bunun yanında bitkiler doktorlarımızın tarifini verdiği ölçülerde ve tavsiye edildiği şekilde hazırlanmalıdır. Bitkisel tedavi konusunda çok dikkatli davranmalıyız. Çünkü eğer bitkileri rastgele ve uygun şekilde kullanmazsak fayda yerine zarar verebilir. Birde eğer kronik bir hastalığımız var ise mutlaka doktorumuza sorarak kullanmamız gerekir. Örneğin şeker hastaları, tabs,yon hastaları bitkileri dikkatli kullanmalıdır. Bazı bitkiler tansiyonu yada şekeri yükseltebilir yada düşürebilir. Eğer doğru bitkiyi doğru şekilde kullanıyorsak şifalıdır. Bu nedenle her duyduğumuzu uygulamak yerine araştırıp irdeleyip bitkisel tedavi kürünü uygulamaya karar vermeliyiz. Sağlıklı günler dileğiyle

ibrahim saraçoğlu sperm artırıcı nohut kürü Google

İBRAHİM SARAÇOĞLU SPERM SAYISINI ARTIRAN NOHUT KÜRÜ TARİFİ

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, sperm sayısını artırmak için nohut kürünü öneriyor. Sperm sayısı düşüklüğü nedeniyle çocuğu olmayanlar için nohut kürünü denemeleri faydalı olacaktır. Nohutun pek çok faydasının yanında,sperm artırıcı özelliği bulunur.

Sperm Sayısını Artıran Nohut Kürü:

Malzemeler:

* Yarım litre kireçsiz su,
* 6-7 kaşık nohut.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Yarım litre suda 6-7 kaşık nohutu haşlayın. Sabah akşam 1′er bardak suyundan için. Bu kürü günlük olarak taze hazırlamanız gerekmektedir. Sperm sayısını artırmada etkili olacaktır.

Popüler Aramalar

3 Comments

  1. mehmet diyor ki:

    hocam hıc sıperm olmayanlarıda bu nohut kuru ıse yararmı lutfen cvp verın cok bunalımdayız

  2. admin diyor ki:

    Merhaba Mehmet Bey sorunuzu http://www.saracoglu.at adresine yazarsanız İbrahim Bey size yardımcı olacaktır. Bence denemekte fayda var diyorum. Yinede siz bilirsiniz tabi. Sağlıklı günlere..

  3. halil diyor ki:

    hocam varikosel ameliyatı sonrası azospermi hastası oldum nasıl bir kür öneriyorsunuz

Sizde Yorum Gönderin