ibrahim saraçoğlu yanık bitkisel tedavi kürü

İBRAHİM SARAÇOĞLU YANIK İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRÜ

Kaza geliyorum demez. Hiç beklemediğiniz bir anda çayınız dökülebilir, eliniz tavaya değebilir yada ütüye dokunabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının sık yaşadığı ev kazalarıdır bunlar. Yanık çok büyük acı veren bir durumdur. Peki yanık için evde yapılabilecek doğal ve pratik çözüm yolları yok mudur. Elbette ki var, Doktor İbrahim Saraçoğlu çok kolay ve sağlıklı bir kür önerdi. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, 1. ve 2. derece yanıklarda, yanan bölgenin büyüklüğüne göre, bir veya birkaç adet çiğ patatesin yıkanıp soyulduktan sonra rendenin ince tarafı ile rendelenmesini ve yanık olan bölgeye, boş yer kalmayacak biçimde, sürülmesini tavsiye ediyor. Yanık bölgeye sürülen bu çiğ patates kürü 12 saat boyunca bekletilmelidir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ilk veya ikinci uygulamadan sonra yanan bölgedeki izlerin hızla kaybolduğunu ve yanık derinin hızla iyileştiğini hayretle göreceğinizi belirtmiştir.

Uyarı: Derin 2. derece yanıklarda ve 3. derece yanıklarda kesinlikle bir hekime başvurulmalıdır.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop.class.php:370) in /home/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 491

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir