idrar yolu enfeksiyonlarına ne iyi gelir Google

 ÖMER COŞKUN İDRAR YOLU ENFEKSİYONLARI İÇİN ŞİFALI BİTKİ KÜRLERİ:

İdrar yolu enfeksiyonları özellikle kış aylarında büyük bir sorun olur. Bazı kişilerde sağlıklı yaşamı engelleyen büyük bir problemdir. İdrar yolu enfeksiyonunuz çok ağır seyrediyorsa mutlaka bir doktora başvurmak gerekir. Fakat hafif enfeksiyonlarda tamamlayıcı alternatif tedavi olarak şifalı bitkilerden faydalanabiliriz. Herbalist Doktor Ömer Coşkun idrar yolu enfeksiyonları için aşağıdaki bitki kürlerini öneriyor.

İdrar Yolu Enfeksiyonlarına bitkisel çözüm:

*Kızılcık meyvası ister meyva olarak ister şurubu içilsin idrar yolları için çok faydalıdır.

*Yakı otu çay olarak demlenip günde 3 defa içilecek.

*Propolisli macun sabah akşam 1 tatlı kaşığı yenilecek.

*Kırkkilit otu çay olarak içilecek.

*Hergün 1 kase yoğurt yenilecek.
2 Comments

  1. büşra diyor ki:

    annem şu anda çok rahasız acaba erafes 500 adlı ilaçtan versem mi

  2. admin diyor ki:

    Merhaba Buşra ilaç hakkında bilgim yok birşey söyliyemem. Fakat idrar yolu rahatsızlıkları için kendi denediğim bir bitkisel çare söyliyebilirm. Bir tutam kiraz sapı , bir tutam mısıt püskülü, 10 adet kadar maydanoz sapları ile birkilkte bir cezvede 3 dakika kaynatılıp süzülüyor. Ilıyınca içiliyor. Bitkileri aktarda bulabilirsiniz. İnanın çok faydası oluyor. İltihap varsa söktürüyor. Sık idrara çıkarak atılmasını sağlıyor. Sağlıklı günler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>