karaciğere iyi gelen bitkiler ve kullanımı

karacigere bitkiler

Karaciğere Ne İyi Gelir Karaciğere İyi Gelen Bitkiler Nelerdir

Karaciğer hastalıklarına, safra kesesine ve mideye iyi gelen bitkileri açıklayan “Bilgi Kitabı” nın açıkladığı bitkileri sizlerle paylaşmak istedim. Biliyorsunuz ki bitkiler doğru ve düzenli bir şekilde kullanıldığında pekçok derde deva oluyor. Bitkilerle tedavi doğaya ve doğanın mucize şifa gücüne dönüştür. Doğayla bir bütün olan İnsanoğlunun özüne dönüşüdür doğaya dönüş. Doğanın şifa reçeteleri hastalıklarımızın başlıca çözüm yöntemidir aslında. Şimdi karaciğere, safra kesesine ve mideye iyi gelen bitkileri açıklayalım:

* Sarısabır,
* Mercanköşk,
* Melis,
* Nane,
* Ardıç Suları.

Karaciğere Bitkiler Nasıl Kullanılır:

Bitkilerimizi çay şeklinde kaynar suda 5 dakika kadar demleyerek içebilirsiniz. Bu kullanım şekli naçizane bilgilerime dayanarak benim sizlere tavsiyemdir. Bu bitkileri ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Düzenli olarak hergün bir fincan iç.mek faydalı olacaktır. En az 21 gün boyunca devam etmenizi öneririm. Sağlıklı günler dilerim.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop.class.php:378) in /home/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 491

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir