Skip to main content

ömer coşkun hamile kalmak için kür

Doktor Ömer Coşkun’dan Kısırlık İçin Bitki Kürü Tarifi:

Herbalist Doktor Ömer Coşkun soğanın kısırlık için faydalarını saymakla bitiremiyor.Soğan kürünün hamile kalmak için bulunmaz bir nimet olduğunu söylüyor. Ömer Coşkun hamile kalmak için soğan kürünü ve soğanın faydalarını şu şekilde açıklıyor:

* Soğan kürü tedavisi, yumurtanın çatlamasını kolaylaştırır ve hamile kalmanızı sağlar .
* Bildiğimiz, Anadolu topraklarında yetişen dış kabukları kahverengi, içi beyaz kuru soğan adeta hanımların rahim sağlığı için faydaları olan ve hamile kalmak için kür için yaratılmış bir bitkidir.
* Erken menopoz durumlarına karşı çok faydalıdır.
* Polikistik over ve çikolata kistine karşı iyi bir tedavi edicidir.
* Küçük çaptaki miyomların iyileşmesişnde faydalıdır.
* Adet düzensizlilerine karşı çok faydalıdır.

Çocuğa hamile kalma kürü nasıl yapılır:

* 1,5-2 bardak klorsuz suyu kaynatın ve dış kabuklarını soyduktan sonra soğanı 4-5 parçaya ayırıp ,kaynamakta olan suyun içine atın.
* 5 dakaika ağzı kapalı olarak kaynatın. Ilındıktan sonra için.
* gündüz içtikten sonra aynı kürü taze olarak hazırlayıp akşamda için.
* bu kürü 15 gün boyunca günde 2 kere her defasında taze olarak hazırlayıp için.
* ardından bu kürü uyguladıktan sonraki adet gününüzün başlamasından 10 gün önce aynı kürü tekrar 5 gün boyunca yine uygulayın.
* bu kür sırasında beyaz ve sarı akıntılar arta. bu sizin içinizin temizlendiği anlamındadır. endişelenmeyin.

Hamile Kalmak ve Yumurta Çatlatmak için Kullanımı:

Soğan kürünü hamile kalmak için uyguluyorsanız bu kürün ardıdan ayrıca birde incir kürü uygulamanız gerekmektedir. bunun için 8-9 adet inciri yıkadıktan sonra yarım litre kadar klorsuz suyu kaynatın ve içine atın. 5-6 dakika kaynattıktan sonra içine bir adet sert ve gevrek havucu dilimleyerek atıp 3-4 dakika kadar daha kaynattıktan sonra ılık olarak için.

ömer coşkun hemofili bitkisel tedavi kürü

ÖMER COŞKUN HEMOFİLİ HASTALIĞINA BİTKİSEL ÇÖZÜM KÜRLERİ

Hemofili hastalığı nedir :
Hemofili hastalığı, kuşaktan kuşağa, genetik yol ile geçen, kanın pıhtılaşmasının az olması anlamına gelir. Doğumsal ve kalıtımsal bir hastalıktır. Herhangi bir kanser türü ile bağlantısı bulunmayan hemofili hastalığı, bulaşıcı değildir.

Hemofili Hastalığına Bitkisel Çözüm:
Ömer Coşkun hemofili hastalığı için incir kürü, kapari kürü ve ısırgan tohumu kürlerini önerdi. Hemofili hastaları için çok faydalı olacak bu bitkisel formül ile hemofili hastalığı Allah’ın izni ile iyileşecektir dedi.

Ömer Coşkun İncir kürü:
* Zeytin yağında beklemiş incir akşamda bir bardak zeytin yağının içerine 4 parçaya bölünmüş inciri koyup sabah yedirebilirsiniz bu tedavi sürecine 4 ay boyunca devam edebilirsiniz.

Ömer coşkun ısırgan tohumu kürü:
* ısırgan tohumudur, ısırgan tohumu bir çay kaşığı kadar havanda döverek verebilirsiniz ısırgan tohumunu hakiki balla veya pekmezle karıştırabilirsiniz.

Ömer coşkun kapari kürü:

* Kapariyi hergün günde 3 veya 4 adet yedirebilirsiniz.

ömer coşkun romatizma bitkisel tedavisi

ÖMER COŞKUN ROMATİZMA BİTKİSEL TEDAVİ KÜRLERİ

Doktor Ömer Coşkun Romatizma hastaları için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler önerdir.Eğer ayaklarım karıncalanıyor ,parmak uçlarımda uyuşmalar var parmak uçlarımda yükselemiyorum,spor yapıyorum ve çalışıyorum diyorsanız size çok iyi gelecek bitkisel çözüm yöntemleri var. İltihaplı romatizma da dahil olmak üzere romatizmal hastalıklara çok faydalı olan bu bitkisel kürler ile Allah’ın izni ile romatizma hastalığı ve ağrıları son bulur dedi.

1) Banyodan sonra daha önceden haşlayıp hazırladığımız kırkkilit otu suyu romatizmalı bölgelere sürülür. Sonra üzerine kantaron yağı ve ozon yağı ile masaj yapılır.

2) Çörtük suyu romatizma ve ağrıları için çok faydalı olur. Bitkinin suyu ağrılı ve romatizmalı bölegelere sürülür.

3) Zerdeçal özü çok romatizmal hastalıklara çok iyi gelir. Sabah akşam 1’er tablet alınabilir. Zerdeçal her türlü eklem probleminde çok yardımcı tedavi edicidir.

4) Romatizma hastalıkalrına ve özellikle iltihaplı romatizma için defne tohumu da çok faydalıdır. Günde 1 tatlı kaşığı defne tohumu yenmesi faydalı olur.

ömer coşkun azosperm tedavisi

ÖMER COŞKUN SPERM AZLIĞI KISIRLIK İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜM

Ömer Coşkun Azosperm Tedavisi:
Formula 21 FOR MEN 7 dk.’da etkisini gösterir ve 7 gün boyunca maksimum cinsel performans sağlar. 9 tabletten oluşur ve 9 hafta kullanım süresi vardır. Tamamen bitkisel olup hiçbir yan etkisi yoktur. Her yaşta erkek kullanabilir. İlaçlarla etkileşimi yoktur.
Hazırlanan bu kapsül www.dr-omercoskun internet adresinde satılmaktadır.

Azosperm için bir başka bitkisel öneri Çakşır otu kürü:
Çakşır Otu bitkisinin içeriğindeki tanen, saponin, reçine ve alkoloidler, çemen tohıımundaki fosforlu organik bileşikler (futin), hidroliz sonucu diosgenin veren bir saponin, zencefildeki protein, yağ, nişasta,bazı B vitaminleri biokimyasal maddeleri erkeklerde cinsel gücü arttırmaya yardımcı olmaktadır. Azosperm tedavisine yardımcı olur. Cinsel gücü arttırmaya yardımcı etkisi, erkeklik hormonu bileşenlerini içeren diosgenin aktif maddesinden ötürü gelmektedir.

astım bronşit bitkisel tedavi

ÖMER COŞKUN ASTIM BRONŞİT İÇİN ŞİFALI BİTKİ KÜRÜ

Dr.Ömer Coşkun’dan astım, bronşit ve nefes darlığı için herkesin evde kolayca hazırlayabileceği tamamen doğal bitkisel kür önerisi:

Malzemeler:
* 1 litre süt,
* 10 gr. Hatmi çiçeği,
* Bal.

Hazırlanışı ve Kullanımı :

Kaynamakta olan sütün içerisine bir tutam Hatmi çiçeğini yıkayıp atın. 5-10 dakika kısık ateşte kaynatın. Kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılıyıncaya kadar dinlendirin. Süzüp ılık ılık için. isterseniz balla tatlandırarak da içebilirsiniz. Bu bitkisel kür astım,bronşit,kronik bronşit,tonsilit,faranjit bademcik iltihabı, balgam, geniz akıntısı, öksürük gibi, sağlık sorunları için de çok faydalıdır. Bu kürü herkes günde 1 bardak olacak şekilde taze olarak uygulayabilir.

ömer coşkun alt ıslatma bitkisel tedavisi

ÖMER COŞKUN ÇOCUKLARDA ALT ISLATMA SORUNUNA BİTKİSEL ÇÖZÜM

Çocuklarda alt ıslatma problemi zaman zaman görülür. Fakat bazı çocuklarda ileri yaşlarda bile alt ıslatma annelerin en büyük şikayetidir. Alt ıslatma sorunu için Doktor Ömer Coşkun İkballe şifalı yemekler programında şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler tavsiye etti.

1) Havlıcan macununu ısrarla tavsiye ettiğini söyledi.

2) Ardıç yağı kullanmalarını önerdi. Bu ardıç yağı şişede satılıyor, sabah 5 damla akşam 5 damla kullanılması öneriliyor.

3) Birde yakı otu çayını önerdi. 1 çay bardağı yakı otu çayını 5 dakika demlenip içilmesi gerekir, Allahın izniyle bir aylık kullanım sonunda çocuğunuz artık altına kaçırmayacak diye iddialı konuştu.

ömer coşkun çörek otunun faydaları

HERBALİST DOKTOR ÖMER COŞKUN’DAN  ÇÖREKOTUNUN FAYDALARI

Herbalist Doktor Ömer Coşkun çörekotu çok şifalı bir bitkidir dedi. Pekçok hastalığa şifa olan çörekotunun doğru kullanılması gerektiğini, öğütülmüş olarak satılan çörekotunun fayda değil zarar vereceğini söyledi. Ömer Coşkun çörekotunun faydalarını ve kullanımı şu şekilde sıraladı.

Çörekotunun Faydaları:

1) Çörek otu sarımsak’la birlikte yendiğinde bağışıklık sistemini güçlendirmekte ve vücudun kendi kendisini kolayca savunmasına zemin hazırlamaktadır. Bu uygulama sağlıklı ve hasta kişilerde koruyucu ve destek tedavi olarak büyük öneme sahiptir.

2) Zayıflamak için sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı öğütülmüş çörekotu bir bardak su ile yutulur. Zayıflamada çok etkili bit bitki olduğunu söyleyen Coşkun çörekotu sabah aç karnına 21 gün devam edilirse vücut yağlarının erimesinde ve kilo vermede çok etkili olacaktır dedi.

3) Kilo almak isteyenler ise tok karna yemekten sonra 1 tatlı kaşığı öğütülmüş çörekotu kilo almada çok etkili olacaktır diyen Doktor Ömer Coşkun 21 gün devam edilmesini öneriyor.

4) Doktor Ömer Coşkun boğaz rahatsızlıkları için hergün sabah öğle akşam 1 tatlı kaşığı havanda dövülen çörekotu yemek çok faydalı olacaktır diye konuştu.

5) Bağırsak sorunlarında hergün 1 tatlı kaşığı çörekotu yağı çok faydalı olacaktır diyen Coşkun istenirse taze sıkılmış havuç suyuna katılarakta içilebilir dedi.

Çörekotu Nasıl Kullanılır:

**Çörekotu hiçbir tedavi ile uyumsuzluk göstermez. Hastalar tedavi sırasında da çörekotu yiyebilirler. Kanser tedavisinde ışın kullanılacaksa doktora danışılmalıdır.

**Yetişkin bir kişinin günde toplam olarak elenmiş, standart tane büyüklüğünde (2-3 mm) 10 gr çörekotu yemesi yeterlidir. Çörekotunun elenip olgunlaşmamış tohumlardan ayrılma işlemi henüz yapılmadığı için günlük kullanım miktarı 15 gr olarak önerilmektedir.

**Çörekotu günlük kullanım miktarı:

2-5 yaş arası 5 gr
5-12 yaş arası 10 gr
12 yaşından büyük olanlarda 15 gr dır.

**Çörekotunun günlük kullanım miktarı 2 veya 3 e bölünerek aç karnına yenmelidir. Bu öğünler sabah öğle arası, ikindi vakti ve yatmadan önce olabilir.

**Çörekotunun faydalı olabilmesi için tam sindirilmesi gerekir. Kişilerde hazımsızlık sorunları varsa giderilmelidir.

**Çörekotu öğütülmeden yenirse sindirilemez, öğütülerek yenmesi gerekir. Öğütülmüş çörekotu bekletilmemelidir, yağı kolaylıkla acır ( Oksidasyon) ve zararlı hale gelir. Çörekotunun öğütülmesinde elektrikli kahve değirmeni kullanılabilir, aletin zorlanmaması için uzun süre öğütme yapılmamalıdır.

**Çörekotu hafif acımsı ve baharlı lezzette olduğu için kişilerin damak tadına göre yeme şeklinin geliştirilmesi gerekmektedir.

**Çörekotunun bileşiminde bulunan proteinlerin sindiriminin kolay olması için aç karnına mide asidiyle doğrudan temas etmesi istendiğinden süt veya yoğurtla yenmesi önerilmemektedir.

**Çörekotu çiğneyerek yenirse diğer faydalarına ilave olarak ağız içi ve dişeti bakımı da yapılmış olur. Bu yeme şeklinde dut kurusu veya kuru siyah üzüm birlikte yenerek tat düzenlemesi yapılabilir.

**Yeni öğütülmüş çörekotu bekletilmeden rendelenmiş elma veya armuda karıştırılarak veya 2 yemek kaşığı çorba ile yenebilir. Bu maksatla taze sıkılmış meyve suyu da kullanılabilir. Çocuklara az miktarda muhallebi ile karıştırılarak yedirilebilir veya çocukların sevdiği bilinen gıdalara karıştırılarak verilebilir.

**Şeker hastası olmayanlar pratik olması açısından 1 haftalık çörekotu kullanım miktarını bir defada öğütüp bekletmeden bal veya tahin-pekmeze karıştırarak yiyebilirler. Bunun için 100 gr çörekotu öğütülür, bekletmeden 300 gr bal veya 150 gr pekmez ve 200 gr tahine karıştırarak yenebilir. Bu karışım cam kavanozda serin bir yerde güneş ışığı görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Çocukların kolay yemesi için bu karışıma kakao ilave edilebilir.

**Belirtilen özellikler dikkate alınarak, kişiler kendilerine uygun çörekotu yeme şekilleri geliştirebilirler.

**Uyarı:

1-Öğütülmüş olarak hazır satılan çörekotu kesinlikle yenmemelidir, çok zararlıdır.
2- Çörekotu hamilelik döneminde yenmemelidir. Doğuma bir hafta kala başlanıp emzirme süresince yenirse anne ve çocuk sağlığı açısından çok faydalıdır.
3-Çörekotu yeterli miktarda omega-3 ihtiva eder, ilave olarak omega-3 takviyeli gıdalar yenmemelidir

ALS hastalığında bitkisel tedavi

ÖMER COŞKUN KAS ERİMESİ ALS  HASTALIĞI BİTKİSEL TEDAVİSİ

Dr.Ömer Coşkun kas erimesi olarak bilinen ALS  hastalığı için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitki kürleri açıkladı. ALS Hastalığına bitkisel çözüm olacak bitkisel tedavi sağlayacak önerilerde bulundu.

Kantaron yağını hasta kişinin boyunun kökünden el ve ayak parmak uçlarına olaçak şekilde sürüceksiniz. Kantaron yağının en önemli özelliği sinirleri beslemesidir.

Ökse otuda (ALS) dahil tüm sinir sistemi hastalıklarında günde 1 bardak içilmesi gereken bir çaydır. Ayrıca bunun yanısıra vitamin desteğinide ihmal etmeyiniz b1, b2, e vitamini eksik etmeyiniz , vitamin eksikliğni gidermek için ruşeym yani buğday özü kullanabilirsiniz her akşam 1 tatlı kaşığı ruşeym aldığınızda sinirlerin mükemmel beslenmesine yardımcı olur, ayrıca amber çiçeği ve kuş burnu çayınıda bunlara ilaveten kullanabilirsiniz.

Zerdeçalı tablet olarak safran ile birlikte tablet olarak sabah, öğle, akşam yutacaksınız.

Böğürtlen kökünü 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı koyunuz 10 dakika kaynatıp içeceksiniz. Bögürtlen kökü sinirlerde Amiyotrofik Lateral Skleroz’da muhteşem bir şifalı bitkidir.

safra kesesi taşına hangi bitki iyi gelir

ÖMER COŞKUN SAFRA KESESİ TAŞI İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜM

 
Herbalist Doktor Ömer Coşkun safra kesesi, yediğimiz yağlı yiyeceklerin sindirilmesi için çok gerekli bir organdır. Safra kesesinin ameliyat ile alınması daha farklı rahatsızlıklara yol açar ve çok yanlıştır dedi. Bu nedenle ameliyat olmadan önce uygulanması gereken bitkisel bir kür tavsiye etti.

Safra Kesesi Taşı Kürleri:

* Tavuğun taşlık kesesi zarı fırında veya güneşte kurutulacak ve dövülüp un haline getirilecek. Hergün çay kaşığının ucu ile yenecek.

* Zerdeçal özü turmeliç sabah öğle akşam yenmelidir.

* Ayrıca hindibağlı macun bir kavanozun yarısına kadar koyulup üzerine nar ekşisi koyulacak hergün yenilecek. Bu kür 1 ay ile 3 ay kadar kullanılacaktır.