ömer coşkun azosperm tedavisi Google

ÖMER COŞKUN SPERM AZLIĞI KISIRLIK İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜM

Ömer Coşkun Azosperm Tedavisi:
Formula 21 FOR MEN 7 dk.’da etkisini gösterir ve 7 gün boyunca maksimum cinsel performans sağlar. 9 tabletten oluşur ve 9 hafta kullanım süresi vardır. Tamamen bitkisel olup hiçbir yan etkisi yoktur. Her yaşta erkek kullanabilir. İlaçlarla etkileşimi yoktur.
Hazırlanan bu kapsül www.dr-omercoskun internet adresinde satılmaktadır.

Azosperm için bir başka bitkisel öneri Çakşır otu kürü:
Çakşır Otu bitkisinin içeriğindeki tanen, saponin, reçine ve alkoloidler, çemen tohıımundaki fosforlu organik bileşikler (futin), hidroliz sonucu diosgenin veren bir saponin, zencefildeki protein, yağ, nişasta,bazı B vitaminleri biokimyasal maddeleri erkeklerde cinsel gücü arttırmaya yardımcı olmaktadır. Azosperm tedavisine yardımcı olur. Cinsel gücü arttırmaya yardımcı etkisi, erkeklik hormonu bileşenlerini içeren diosgenin aktif maddesinden ötürü gelmektedir.

One Comment

  1. nuri dogan dedi ki:

    dr. ömer coşkun sizin bu sperm azlıgı ve hareketliliği için ürettiğiniz ilaçtan kullandım faydasını gördüm ama iki kez aşılama yaptırdık aşılama sonuç vermedi bize tüp bebek tedavisi önerdiler ve bizim bütçemiz ona yetmiyor benim eşimin hiçbir sotunu yok herşeyi normal çıkıyor ama sorun bende benim sperm sayısı yetersiz geliyor bunun için bize ne gibi bir öneriniz olur bize bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir