ömer coşkun kas erimesi kürleri Google

ÖMER COŞKUN KAS ERİMESİ İÇİN BİTKİSEL KÜRLER:

Doktor Ömer Coşkun kas hastalığı olan kas erimesi için şifalı bitkiler ile hazırlanan şifalı kürler önerdi. Bu kürler kas erimesini durduracak ve iyileşmesine yardımcı olacaktır dedi. Doktora gitmek ve modern tıp tedavisi esastır fakat bitkiler alternatif tamamlayıcı olarak şifa olacaktur dedi.

*Aslanpençesi: Kasları güçlendiren bu bitki sabah, öğle, akşam sabırla kullanılacak. 1 bardak kaynar suya 1 tatlı kaşığı koyulup demlenerek çay yapılıp içilecek. En az 21 gün bırakmadan içilmelidir.
* 40 kilit otu 1 litre suya 3 yemek kaşığı koyulup 5 dakika kaynatılıp sorunlu bölge bu su içinde 20 dakika bekletilecek.
* Hergün bir tatlı kaşığı polen yenilecek.
*Buğday özü mutlaka yenilecek.
*Ebegümeci ve hodan çayları içilecek.
2 Comments

  1. süzen avcı diyor ki:

    merhaba ömer bey : ben 16 yasinda bi erkegim bacaklarımda ve kollarımda kas hastalığı var (muskuler distrofi) var bu hastaliğin çaresi yok diyolar. hastaliğim ilerliyor 87 kiloyum 1.70 boyum lütfen bize ulaşın

  2. admin diyor ki:

    Merhaba Süzen avcı Ömer Coşkun’a sorularınız için info@dromercoskun.com adresine yazarsanız umarım size yardımcı olacaklardır. Sağlıklı günler dilerim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>