Skip to main content

ömer coşkun romatizma bitkisel tedavisi

ÖMER COŞKUN ROMATİZMA BİTKİSEL TEDAVİ KÜRLERİ

Doktor Ömer Coşkun Romatizma hastaları için şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler önerdir.Eğer ayaklarım karıncalanıyor ,parmak uçlarımda uyuşmalar var parmak uçlarımda yükselemiyorum,spor yapıyorum ve çalışıyorum diyorsanız size çok iyi gelecek bitkisel çözüm yöntemleri var. İltihaplı romatizma da dahil olmak üzere romatizmal hastalıklara çok faydalı olan bu bitkisel kürler ile Allah’ın izni ile romatizma hastalığı ve ağrıları son bulur dedi.

1) Banyodan sonra daha önceden haşlayıp hazırladığımız kırkkilit otu suyu romatizmalı bölgelere sürülür. Sonra üzerine kantaron yağı ve ozon yağı ile masaj yapılır.

2) Çörtük suyu romatizma ve ağrıları için çok faydalı olur. Bitkinin suyu ağrılı ve romatizmalı bölegelere sürülür.

3) Zerdeçal özü çok romatizmal hastalıklara çok iyi gelir. Sabah akşam 1’er tablet alınabilir. Zerdeçal her türlü eklem probleminde çok yardımcı tedavi edicidir.

4) Romatizma hastalıkalrına ve özellikle iltihaplı romatizma için defne tohumu da çok faydalıdır. Günde 1 tatlı kaşığı defne tohumu yenmesi faydalı olur.

2 thoughts to “ömer coşkun romatizma bitkisel tedavisi”

  1. doktor.bey benim eşim 33 haftalık hamile eşim epilepsi hastası ama durumu kötü değil nöbet olmuyor denecek kadar az. olsada saniyelik kendinden geçmiyor.kullandığı ilaçın adı karbolex sabahları yarım akşamları 1 tane alıyor.eşim doğum yaptıktan sonra emzirmek istiyor bu nedenlede kullandığı ilaç çocuğa zaralımı bize bi yardımcı olursanız sevinirim.eşimin yaşı 28 ilgilenirseniz memnun kalırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir