Son yıllarda şifalı bitkilerin faydaları konusunda büyük gelişmeler vardır. Tıbbi tedaviye yardımcı tamamlayıcı yada alternatif tıp olarak tanımlanan bitkisel tedavi yöntemlerini sık sık duyuyoruz. Bitkiler konusunda uzman doktorlar hangi bitki hangi hastalık için nasıl kullanılır açıklıyorlar. Bitkilerin hazırlanışı ve kullanımını anlatan reçetelere kür deniyor. Aynen ilaçların kullanımını anlatan prospektüs gibi bize bitkinin nasıl kullanılacağını yan etkilerini ve etkilerini anlatan kürler var. Bitkisel tedavi kürlerini doğru kişilerden öğrenmek ve en doğru şekliyle uygulamak çok sağlıklı sonuçlar yaratıyor. Şifalı bitkiler konusunda eğitim alan doktorlara fitoterapist deniliyor. Bu doktorlar bitki konusunda donanımlı her türlü bilgiyi verebilen kişilerdir. Bir de bitki uzmanlığı olan kişilere herbalist doktor deniliyor. bitkisel tedavi kürlerini Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Ömer Coşkun, Erkan Topuz, Ender saraç gibi uzman doktorların açıkladığı bitkisel kürler uzman doktorlar tarafından açıklanan sağlıklı bitki kürleridir. Bitki kürlerinin en iyi şekilde faydalı olması için şifalı bitkilerin de güvenilir bir aktardan alınması önemlidir. Bunun yanında bitkiler doktorlarımızın tarifini verdiği ölçülerde ve tavsiye edildiği şekilde hazırlanmalıdır. Bitkisel tedavi konusunda çok dikkatli davranmalıyız. Çünkü eğer bitkileri rastgele ve uygun şekilde kullanmazsak fayda yerine zarar verebilir. Birde eğer kronik bir hastalığımız var ise mutlaka doktorumuza sorarak kullanmamız gerekir. Örneğin şeker hastaları, tabs,yon hastaları bitkileri dikkatli kullanmalıdır. Bazı bitkiler tansiyonu yada şekeri yükseltebilir yada düşürebilir. Eğer doğru bitkiyi doğru şekilde kullanıyorsak şifalıdır. Bu nedenle her duyduğumuzu uygulamak yerine araştırıp irdeleyip bitkisel tedavi kürünü uygulamaya karar vermeliyiz. Sağlıklı günler dileğiyle

rahim duvarı incelmesine çözüm nar suyu Google

rahim duvari incelmesine nar suyu

Rahim Duvarı İncelmesi İçin En Doğal Tedavi Nar Suyu:

Kadın hastalıklarından biri olan rahim duvarı incelmesi bir kadın hastalığı çeşididir. Jinekolojik muayenede rahim duvarı incelmesi teşhisi koyulan kadın hastalığı için doğal bir çözüm yöntemimiz var. Yapmanız gereken o kadar kolay ve lezzetli bir çözüm yöntemi ki inanamayacaksınız.

İlaç kullanmak yok, zahmetli bitki karışımı yapmanız gerekmiyor. Yapmanız gereken tek şey hergün 2 bardak taze sıkılmış nar suyu içmek. Uzmanlar nar suyunu 30 gün boyunca düzenli olarak içerseniz rahim duvarı incelmesi sorununuz ortadan kalkar diyor. Marketlerde satılan %100 katkısız nar suyuda kullanılabilir fakat en sağlıklısı imkanınız varsa taze sıkarak hemen içmenizdir.

Nar suyunu rahim duvarı incelmesi olan hastaların içmesi gerektiğini vurgulayan uzmanlar, rahim duvarı kalınlaşmış olanlar, aşırı adet kanaması olanlar, düşük tansiyonlu kişiler, rahim miyomlarına bağlı ara kanama geçiren bayanlar nar suyundan kesinlikle uzak durmalıdır diyor. Rahim incelmesi probleminiz varsa doğal çözüm olan nar suyunu denemenizi öneririz.

Popüler Aramalar

2 Comments

  1. Deniz diyor ki:

    Mrb ben deniz 24 yaşındayım evliyim bir tane çocuğum var rahim incelmesi var ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz

  2. admin diyor ki:

    Merhaba Deniz Hanım öncelikle uzman bir doktora görünmelisiniz. Sonrasında nar suyu kürümüzüde uygulayabilirsiniz. Hayırlı şifalar dilerim…

Sizde Yorum Gönderin