Skip to main content

rahim duvarı incelmesine çözüm nar suyu

Rahim Duvarı İncelmesi İçin En Doğal Tedavi Nar Suyu:

Kadın hastalıklarından biri olan rahim duvarı incelmesi bir kadın hastalığı çeşididir. Jinekolojik muayenede rahim duvarı incelmesi teşhisi koyulan kadın hastalığı için doğal bir çözüm yöntemimiz var. Yapmanız gereken o kadar kolay ve lezzetli bir çözüm yöntemi ki inanamayacaksınız.

İlaç kullanmak yok, zahmetli bitki karışımı yapmanız gerekmiyor. Yapmanız gereken tek şey hergün 2 bardak taze sıkılmış nar suyu içmek. Uzmanlar nar suyunu 30 gün boyunca düzenli olarak içerseniz rahim duvarı incelmesi sorununuz ortadan kalkar diyor. Marketlerde satılan %100 katkısız nar suyuda kullanılabilir fakat en sağlıklısı imkanınız varsa taze sıkarak hemen içmenizdir.

Nar suyunu rahim duvarı incelmesi olan hastaların içmesi gerektiğini vurgulayan uzmanlar, rahim duvarı kalınlaşmış olanlar, aşırı adet kanaması olanlar, düşük tansiyonlu kişiler, rahim miyomlarına bağlı ara kanama geçiren bayanlar nar suyundan kesinlikle uzak durmalıdır diyor. Rahim incelmesi probleminiz varsa doğal çözüm olan nar suyunu denemenizi öneririz.

2 thoughts to “rahim duvarı incelmesine çözüm nar suyu”

  1. Mrb ben deniz 24 yaşındayım evliyim bir tane çocuğum var rahim incelmesi var ne yapabilirim bana yardımcı olur musunuz

  2. Merhaba Deniz Hanım öncelikle uzman bir doktora görünmelisiniz. Sonrasında nar suyu kürümüzüde uygulayabilirsiniz. Hayırlı şifalar dilerim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir