suna dumankaya uçuk tedavisi Google

SUNA DUMANKAYA UÇUK İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜM

Güzellik uzmanı Suna Dumankaya uçuk tedavisi ve uçuklar için bitkisel çözüm, Uçuk nasıl geçer, kremi, ilacı nedir açıkladı.

Suna Dumankaya uçuk tedavisi formülü ve bitkisel çözüm tarifi. Uçuk kremi ve ilacı nasıl hazırlanır, uçuk nasıl geçer, ne iyi gelir, nasıl kurtuluruz diye merak edenlere ve uçuktan muzdarip olanlara Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya aşağıdaki uçuk kremi formülünü önermektedir.

Suna Dumankaya uçuk tedavisi formülü
Malzemeler:
* Yarım limonun suyu,
* 2 damla zeytinyağı,
* 1 çay kaşığı kadar şap tozu.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

1 çay kaşığı kadar şap tozu, taze sıkılmış yarım limonun suyu ve 2 damla zeytinyağı uygun bir kase içerisinde karıştırılır. Daha sonra, hazırlanan bu doğal uçuk kremi ve ilacı uçuklar üzerine sürülür.

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/vhosts/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/themes/primepress/single.php:13) in /var/www/vhosts/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 491

Benzer yazılar

Popüler Aramalar

  • uçuk nasıl geçer ahmet maranki
  • uçuk için şifalı bitkiler
  • uçuk tedavisi ibrahim saraçoğlu
  • ibrahim saraçoğlu uçuk tedavisi
  • suna dumankaya uçuk tedavisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>