yüksek kolestrolü düşüren bitki kürü

kolestrole iyi gelen bitkiler

Yüksek Kolastrolü Düşüren Bitkisel Çözüm Kürü:

Çağımızın hastalıklarından biri olan kolestrol, yüksek değerlere ulaştığında insan sağlığını tehtid ediyor. Yüksek kolestrol sorunu için avuç avuç ilaç içmek ve perhiz yapmak zorunda kalanlar için bitkisel önerimiz var. Elbette öncelikle doktora gitmeniz tavsiye edilir. Fakat kolestrolünüzü düşürmek için şifalı bitkilerden takviye almanızda faydalı olacaktır. Opr. Dr. Feridun kunak kolestrolü düşüren bitki kürü tarifi veriyor.

Kolestrolü Düşüren Bitki Kürü Tarifi:

Malzemeler:

* 150 gram zencefil,
* 150 gram zerdaçal,
* 100 gram ısırgan tohumu,
* 100 gram turp tohumu,
* 100 gram keten tohumu,
* 100 gram çörekotu tohumu,
* 1 yemek kaşığı yoğurt,
* 1 kg bal.

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Bütün bitkileri robottan geçirerek toz haline getirin. Hazırladığınız bu bitki tozu karışımını yoğurdun içine katarak yiyebilirsiniz. Yada şeker hastalığınız yoksa 1 kg. balın içerisine karıştırıp, günde 1 tatlı kaşığı yiyebilirsiniz. En az 21 gün düzenli olarak kulladığınızda kolestrol değerlerinizin normale döndüğünü göreceksiniz.


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/aioseop.class.php:370) in /home/sifalibitkilerinfaydalari.com/httpdocs/wp-content/plugins/sayfa_sayac/sayfa_sayac.php on line 491

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir