zayıflatan özel bitki çayı Google

zayiflatan-bitki-cayi

Zayıflatan Özel Bitki Çayı Tarifi:

Zayıflamak isteyenlere uzmanların bir müjdesi var. Özel bitki çayı ile kısa sürede kilo verebilirsiniz. Tamamen doğal bitki çayı ile istediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz. Şimdi zayıflatan bitki çayı tarifini verelim.

Malzemeler:

* Yeşil çay,
* Biberiye,
* Kekik,
* Mate,
* Funda yaprağı

Hazırlanışı:

Tüm bitkilerimizden aynı ölçüde kullanılacaktır. 1 bardak bitki çayı hazırlamak için; 1 bardak kaynar suya her bitkiden birer tatlı kaşığı atalım ve yaklaşık 3-5 dakika kadar demlenmeye bırakalım. Sonrasında süzerek içelim. Bu bitkiler, insan metabolizmasını hızlandırarak vücutta oluşan ödemi atmaya yardımcı oluyor.

Özellikle yeşil çay, bunlar arasında en etkili olanıdır. Bitki yapraklarından oluşan bu karışım doğal olması nedeni ile zararsızdır. Ancak aşırıya kaçmadan en fazla günde 3 fincan içmelisiniz.

Birde hiçbir bitkiyi alışkanlık haline getirmeyiniz diyen uzmanlar, bu bitki çayınıda 1 aydan fazla içmemenizi tavsiye ediyor. Güzel günlere..www.kadinlariz.com








Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>